Festmények és grafikák

Tételek száma: 379

Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, karton, jelzett (Csók István). Üvegezett fakeretben, 30×23 cm
10061.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
23
Csóka Béla (1926-2005): Vajdahunyadvári részlet. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben. 80×60 cm.
10062.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Csorba Simon László (1943-): Szita-Maszk a Malomban, illusztráció az Ember Tragédiájájoz. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm
10063.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Csorba Simon László (1943-): Sötét Angyal (Radnóti), illusztráció az Ember Tragédiájájoz, 2014. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm
10064.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Csorba Simon László (1943-): Éva portréja, Ember Tragédiája sorozat. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. 42x29,5 cm
10065.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100), üveg mögött, üvegen kisebb repedésekkel, 25×38,5 cm
10066.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Mezei virágok. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap alja kissé foltos, üvegezett fakeretben, 39×19 cm
10067.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
10068.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
D. Borbély Gizella (1920-1994): Virág csendélet. Olaj, fsrost, jelzett, kis kopással 82×61 cm
10069.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Kastély. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 35x25 cm.
10070.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Vízparti táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x24,5 cm.
10071.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 33x25 cm.
10072.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft