Festmények és grafikák

Tételek száma: 379

10013.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Balla Margit (1947-): Gabriella II. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (100/100). Lap alja foltos. Üvegezett fakeretben, 20×12 cm
10014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Barabás Márton (1952 - ): Akadály,-Katamarán, 1998. 30/27. Litográfia, papír. Jelzett. 53x38 cm. Üvegezett sérült keretben.
10015.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): M. K. L. E. üdülője, Tihany rév (Balaton), 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé sérült (gyűrődésekkel). Hátoldalán feliratozott. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 22,5x32 cm
10016.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Baranszky Emil László (1877-1941): Kubikusok. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 25×31 cm
10017.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10018.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Baranyai Ferenc (1923-2003): Táj. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 47x59 cm
10019.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Baranyai Margit: 7 db divatterv, ruhaterv, jelmezterv Akvarell, papír. Jelzett. 29x21 cm
10020.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bardócz Dezső (1880 - 1944): Mater dolorosa. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben, 36,5x27,5 cm
10021.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
15
Bárdos Ilona (?-): Bükki táj verőfényben. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 35x50 cm
10022.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm
10023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Batári László (1920-1997): Nyírpazonyi Nagyhegy. Olaj, vászon. Jelzett. fa keretben, néhány kisebb hibával, egy pici lyukkal. 110x200 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
10024.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft