Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2534329
10483
409
Nagy Gyula (1922-1966): Firenze, 1942. Akvarell, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 16×24 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2500268
10484
409
Nagy Lajos (1956-): Kalapos hölgy. Pasztell, papír, jelzés nélkül. 57x42,5 cm 2448098
10485
409
15000
Nagy Lajos (1956-): Zöldellő fa. Akvarell, papír, jelzett. 41,5x33 cm 2448029
10486
409
Nagy Lajos (1956-): Önarckép, 1983. Diópác, papír, jelzett. 30x21 cm 2500252
10487
409
Nagy Lajos (1956-): Női portré. Pasztell, papír, jelzett. 61x43 cm 2433040
10488
409
14000
Nagy Lajos (1956-): Női akt. Ceruza, kréta, kollázs, papír, jelzett. Lap széle sérült. 50x70 cm 2460167
10489
409
Nagy László (1942 - ): Erdő.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 40x50cm 2460165
10490
409
5500
Nagy László (1942 - ): Havas hegyekkel.
Olaj, farost. Jelzett, sérült, keretezett 50x70cm 2500116
10491
409
28000
Nagy Pál (?-?, nagybányai festőnövendék 1917-ben): Erdélyi táj rőzsehordóval, 1923. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, sérült fa keretben. 24x26,5 cm. 2505697
10492
409
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof. 2494411
10493
409
14000
Mechthild Nemeczek-Frisch (1943-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett keretben. 18x24 cm 2505665
10494
409
14000
Németh János (1936-): Kompozíció narancsban. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, 20,5x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft