Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2543636
10495
409
Németh Lajos (?-), 4 db mű egy paszpartuban: Harmadik típusú találkozások. Tus, papír (képeslap), jelzett a hátoldalán. Egyenként 8x13 cm 2481457
10496
409
Nyergesi János (1923-1996): Kert, 1973. Tus, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel, üvegezett fa keretben. 27,5x40 cm 2526095
10497
409
Ócsvár Rezső (1877-1968): Csepel, 1925. Vöröskréta, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25×34 cm 2526080
10498
409
Ócsvár Rezső (1877-1968): Pesterzsébet, 1925. Ceruza, papír, jelzett, papírra kasírozva, 25×33 cm 2526128
10499
409
Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnok (Smolnik), 1900. Akvarell, karton, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 22,5×18,5 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on cardboard, signed, a bit spotty. The painter was born in Smolnik! 2523773
10500
409
Olgyai Viktor (1870-1929): Téli út. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. A Művészet folyóirat melléklete. 16×20 cm 2523958
10501
409
120000
Orosz Gellért (1919-2002): Havas utca, 1960. Olaj, farost, jelzett, sérült (felületi festékhiányokkal). Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2543235
10502
409
110000
Orosz Gellért Balázs (1963-): "Red Circle" , 2019, akril, vászon, 70x 70cm, Jelezett, keret nélkül
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2527962
10503
409
Orosz István (1941-1999): Abasári részlet, 1962. Tus, papír. Jelzett. Lap sarkaiban kissé sérült. 22x23,5 cm 2528173
10504
409
Orosz István (1941-1999): Női és férfi portré, 2 db. Ceruza, papír. Jelzett. Lapon törésnyommal. 33x21 és 40,5x27 cm 2404014
10505
409
Orsovai Valéria (1943-): Színek varázsa. Akvarell, selyem, jelzett, kartonra applikáva, 15×16,5 cm 2418175
10506
409
Orvos András (1939- ): Getsemáné Kertje. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 12×18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft