Hercsuth Ferenc (1942-): Gesztusok (cím nélkül), 1972. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. Paszpartuban. 11×13,5 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 24,5×41 cm
Hercsuth Ferenc (1942-): Vízparti táj, 1977. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 24,5×41 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 24,5×41 cm
Herpai Zoltán (1951-2011): Női portré. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Mecsek-Art Galéria címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 40×30 cm
Horkay István (1945-): Akárki önmaga, 1997. Computer grafika, papír, jelzett. Művészpéldány Epr. d' art 10/1 számozással. Üvegezett fa keretben. 24x33 cm