Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2542636
10230
409
28000
Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 14/40. 49x65 cm 2390097
10231
409
Győrffy Sándor (1951-): Villanások No. 2, 2007. Szitanyomat, papír, jelzett. Próbanyomat. 22x22 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 87. oldal. 2543482
10232
409
Győrffy Sándor (1951-): Völgyhullámok No. 2., 2010. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 3/8. 60x40 cm. Reprodukálva: Győrffy Sándor: Villanások. Szitanyomatok 1984-2016. H.n., 2019, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 78. oldal. 2543574
10233
409
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2497034
10234
409
5500
Gy. Molnár István (1933-2010): A város este (Budapesti látkép). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 19,5×29 cm 2536212
10235
409
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Mátyás király. Fametszet, papír. Dúcon jelzett. Sérült üvegezett keretben. 32,5x26cm 2541144
10236
409
Gy.Vad Erzsébet (1925-2012): Öreg ház, 1977. Akvarell, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 24,5x35 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2472428
10237
409
Haász Ágnes (1951-): Nyílt struktúra, 2020. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/23). Hátoldalán a művész bélyegzőjével és címkén feliratozott. 45x45 cm 2542947
10238
409
Hajtun Klára (1924-1997): Telihold. Fametszet, papír, jelzett, 20x20 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2477064
10239
409
Halasi Horváth István (1904-1994): Táj, 1926. Pasztell, karton jelzett. Szecessziós, üvegezett, kissé sérült fa keretben, 40×50 cm 2382253
10240
409
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/30), 42x25,5 cm 2501708
10241
409
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Falu. Akvarell, papír, jelzett, keretben. 23x36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft