Festmények és grafikák

Tételek száma: 719

Aknay János (1949-): Kálváriaangyal. Computer print, merített papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/XXX számozással. 11x17 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10012.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Almár György (1895-1974): Színes formák, 1970. Filctoll, papír, jelzett, lap teteje papírra ragasztva, 20,5x28,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
10013.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Almásy Aladár (1946-): Nagyfotel mellé ülő Honeggerné, 1996. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (17/20). Paszpartuban, 39×29 cm
10014.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Ambrus Imre (1936 - 2018): Virágcsendélet. 1988. Olaj, farost, üvegezett keretben. Jelzett. 35x25cm
10015.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
András Róbert (?-?): Templom. Olaj, vászon. Jelzett. 60x20cm
10016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10017.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10018.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10019.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
10020.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Antal Lóránd (1903-1975): Fekvő női akt, 1935. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült korabeli fa keretben, 60×100 cm
10021.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Aranyi Sándor (1949 - ) : Tájkép. . Olaj, farost, jelzés nélkül, fakeretben , 20×40 cm
10022.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10023.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft