Festmények és grafikák

Tételek száma: 719

Arnóti András (1949-): Finn anzix. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, fa keretben, 35×35 cm
10024.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Negatív tükröződés. 92/100.Feltekert állapotban. Jelzett, keret nélkül. 36x25 cm
10025.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bajor (Bayer) Ágost (1892-1958): Kálvária. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett sérült fakeretben. 17,5x13cm
10026.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Bajor Ágost (1892-1958): Halászbástya. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
10027.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bajor Ágost (1892-1958): Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fa keretben, 12x16 cm
10028.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bak Imre (1939-): Barna-rózsaszín kalligráfia. Szitanyomat, papír. Jelzés nélkül. Lapon kisebb törésnyomokkal, hullámokkal. Üvegezett fa keretben. 69,5x51 cm.
10029.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Balla Margit (1947-): A szép nő. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 15x12cm
10030.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
B. Hajdú László (1926-1988): Hajadon. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Inter Galéria címkéjén feliratozott. Üvegezett fa keretben, 28,5×19,5 cm
10031.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
B. Hajdú László (1926-1988): Domborítva. Vegyes technika, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fa keretben, 27×18 cm
10032.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
B. Hajdú László (1926-1988): Műélvezet pszichollage. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Hátoldalán a művész névjegykártyáján autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 22×17 cm
10033.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
10034.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10035.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft