Festmények és grafikák

Tételek száma: 719

Zálogh Sándor (1954- ): A mese vége azért iss. Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm
10711.

Zálogh Sándor (1954- ): "A mese vége azért iss". Vegyes technika, papír. Üvegezett fémkeretben. 24x28cm

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Zámbó Kornél (1938- ): Faludy György portréja. Toll, papír. Dedikált 30x20 cm
10712.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Zámolyi Ferenc ( - ): Tavasz. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 54x73cm
10713.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zé Kovács József (1951-): Sárkányok harca. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (5/100), üvegezett fa keretben, 10×10 cm
10714.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zé Kovács József (1951-): (...) Mackó és ... (női akt). Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott, üvegezett fa keretben, 11×8,5 cm
10715.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Zilahy György (1929-1966): Nagypéntek. Pasztell, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, paszpartu alján feliratozott. 10×14 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. + Zilahy György festőművész emlékkiállítása, plakát, papír, közepén hajtásnyommal, 29,5x21 cm
10716.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zolnay Géza (1886-1965): Csendélet, 1930-as évek. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett art deco fa keretben. 53×58,5 cm
10717.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Zombori László (1937-): Reggel az ártéren. Olaj, farost, jelzett. Keretben. 47x57cm
10718.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Zsakó István (1954-): Nyilas, 1997. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×49,5 cm
10719.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,35
55,88
Zugor Sándor (1923-2002): Öreg erdő (szarvas). Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
10720.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
C. Haag, XIX. századi német festő: Sakkozók. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Minimális restaurálással. Keretben. 50,5x43cm
10721.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 486,49
1 617,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft