Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2465585
10036
409
15000
B. Hajdú László (1926-1998): Izadora táncosnő, 1977. Vegyes technika, papír, jelzett. 32,5×23,5 cm 2437263
10037
409
3200
Bálint Endre (1914-1986): Ruth és Noémi - Szodoma és Gomorra. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437204
10038
409
3200
Bálint Endre (1914-1986): Egy csecsemő halálára. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437280
10039
409
Bálint Endre (1914-1986): Szegény anyuka. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437273
10040
409
3200
Bálint Endre (1914-1986): Vonattal ki a világból. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2437266
10041
409
3200
Bálint Endre (1914-1986): A lyuk mindenkié. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2501319
10042
409
32000
Bálint Endre (1914-1986): Motívumok. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x41,5 cm 2437261
10043
409
3200
Bálint Endre (1914-1986): Atomkereszt. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Az 1979-ben megjelent 12 lapos Corvina-mappából. 28x37 cm 2429874
10044
409
15000
Balogh László (1930-2002): Akasztottak. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 16x26,5 cm 2069977
10045
409
3800
Balogh László (1930-): Tenger. Adria. Rézkarc, papír, jelzett, 15x13 cm paszpartuban. 2478689
10046
409
13000
Balogh László (1930-2002): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben, 20,5x17,5 cm 2516850
10047
409
Bányász Éva (1956): Hajtogatott variációk. Papír. Jelzett. Számozott: 200/171. 14,5x21 cm. Borítékban és védőfóliában. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft