Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2540270
10146
409
D. Csorba Hajnalka (?-?): Figurák. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 23x17 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2539222
10147
409
3200
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Ti azért így imádkozzatok", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2498167
10148
409
36000
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Műcsarnok tervezet. Gouache, ceruza, papír, kartonra kasírozva. Jelzett. Hátoldalán feliratozott és 71-es számú régi kiállítási raglappal. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében, majd fia, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) gyűjteményében és hagyatékában. Karton széle kissé sérült. 28x17,5 cm 2543573
10149
409
Deli Antal (1886-1960): Kapáló. Pasztell, papír, jelezve balra lent, kissé sérült, 40x50 cm 2485672
10150
409
Demeczkyné Volf Irma (1874-1957): Virágos mandulafa a Rózsadombon. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, foltos. Üvegezett fa keretben. 12,5x18,5 cm 2539088
10151
409
19000
Demjén Mimi Erzsébet (?-): Bájos női portré. Olaj, vászon, javított, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 60x50 cm 2524730
10152
409
28000
Dési Huber István (1895-1944): Milano, Naviglio, 1928. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben. Lapszéli apró foltokkal. 13x16 cm 2508875
10153
409
Divéky József (1887-1951): Portré. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, 28,5×22,5 cm 2072233
10154
409
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm 2443430
10155
409
Dobroszláv József (1932-2016): Őszirózsák. Filctoll, papír, jelzett. Üvegezett, kopott fa keretben, foltos paszpartuval. 42x27 cm 2536646
10156
409
Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi betakarítás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×39 cm 2480152
10157
409
28000
Dús László (1941-): Lovas akt. Computer print, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 55x65 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft