Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2542838
10122
409
Cs. Kovács László (1929-2001): Lovak, 1982. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva, 23,5×32,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2542842
10123
409
Cs. Kovács László (1929-2001): Portré. Tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, 41,5×29,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2492954
10124
409
Domenick Capobianco (?-): Zip-Zap!, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (48/60), 63×83 cm 2486335
10125
409
Chovan Lóránt (1913-2007): Portré. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 52,5×37 cm 2361346
10126
409
Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm 2543642
10127
409
15000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Hólapátolás. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 35x25 cm 2310021
10128
409
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül. 2318481
10129
409
38000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Három grácia. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fa keretben, 70×100 cm 2495631
10130
409
19000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 48x68 cm 2539562
10131
409
48000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Cicás aktok, 1994. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Lapszéli kisebb szakadással. 45x47 cm 2539547
10132
409
55000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Pár, 1987. Olaj, karton, jelezve jobbra középen. Sarkaiban kissé sérült. 60x50 cm 2539535
10133
409
28000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kompozíció. Olaj, karton, jelezve jobbra fent. 70x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft