Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2431602
10098
409
Bokor Béla (?-?): Erdei patak. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x21 cm 2431601
10099
409
Bokor Béla (?-?): Patak. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x20,5 cm 2431600
10100
409
Bokor Béla (?-?): Temesvár, öreg falu. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x29 cm 2534064
10101
409
Boldizsár István (1897-1984): Kiránduló. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 19x28,5 cm 2536413
10102
409
34000
Bolyki Viola (1977- ): Baba. Olaj, farost, jelzés nélkül, 90x64 cm 2536416
10103
409
38000
Bolyki Viola (1977- ): Formák. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 96x96 cm 2515518
10104
409
14000
Bordás Ferenc (1911-1982): Önarckép. Olaj, karton, jelzett, fa keretben, 50×40 cm 2542385
10105
409
Bordás Ferenc (1911-1982): Tájkép házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, fa keretben, 19×30 cm 2500627
10106
409
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja foltos, 29x39 cm 2406651
10107
409
34000
Borgó György Csaba (1950- ): Stick w dajenu. Szerigráfia, papír, jelzett. számozott (22/25). 88×62 cm 2543244
10108
409
Borsos Miklós (1906 - 1990): Találkozás 1957. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett sérült keretben. 13x9cm 2508011
10109
409
Borsos Miklós (1906-1990): Ló és lovas. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Sérült (törésnyomokkal). Üvegezett, kopott fa keretben, 19x29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft