Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2539513
10134
409
38000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Városi séta. Olaj, karton, jelzett. 62x57 cm 2443029
10135
409
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alakok, 1996. Tempera, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 19×28 cm 2437020
10136
409
Csepregi Anita (1985-): Hajnal. Akril, farost, jelzett, 30*40cm 2539976
10137
409
Csernó Judit (1925-2000): A nap is fekete. Filc, papír, jelzett, 11×16,5 cm 2343604
10138
409
Csizmadia László (1952-): A pillanat elszáll, a kép megmarad, 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. 5/15 számozással. Lap bal alsó sarka kissé foltos. 50,5x70,5 cm 2543465
10139
409
Csohány Kálmán (1925-1980): Bálint Ábrahám kapuja, 1969. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/5), Csohány Kálmán autográf ajándékozási soraival 1970-ből. 19x15 cm 2535163
10140
409
Csóka Béla (1926-2005): Hegyi tájkép. Olaj,vászon; szignált, keret nélkül, 45x60 cm 2542522
10141
409
28000
Czene Béla (1911-1999): Kikötő. Akvarell, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 33×46 cm 2540314
10142
409
Czére Andrea (?-): Absztrakt kompozíció. Akvarell, papír, jelzés nélkül, lapszéli apró szakadásokkal. 44×30,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2543570
10143
409
Czibor Ildikó (1969- ): Skalár. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2543569
10144
409
Czibor Ildikó (1969- ): Reasol. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm 2539600
10145
409
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Szekér. Vegyes technika, papír, jelzett, 50×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft