Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500597
10362
409
Kórusz József (1927-2010): Szüret. Rézkarc, papír, , jelzett, üvegezett fa keretben, lap alja kissé foltos, 29x39,5 cm 2318242
10363
409
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Madárlesen, 1995. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 70×50 cm. Fa keretben. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2347296
10364
409
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2489185
10365
409
220000
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2245877
10366
409
Kósza Sipos László (1943-1989): Olvasó hölgy. Akvarell, ceruza, merített papír. Jelzett és datált (Kósza Sipos 1989). Üvegezett fa keretben, 31×23 cm 2530630
10367
409
Kovács Julianna (1947-): Virágcsendélet. Akvarell, tus, papír, jelzett, plexiüvegezett műanyag keretben, 28x18,5 cm 2541799
10368
409
4600
Kovács Julianna (1947-): Mikulásvirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm 2541798
10369
409
Kovács Julianna (1947-): Virágkosár mákgubókkal. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x33 cm 2541797
10370
409
Kovács Julianna (1947-): Sakura cseresznyefavirág. Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48x22 cm 2451364
10371
409
Kovács Júlia (1924-2007): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben, 29×19 cm 2472557
10372
409
Kovács Péter Balázs (1955-): Secret II., 1998. Computer print, papír, jelzett. Művészpéldány EA V/V. számozással. 19,5×19,5 cm 2515184
10373
409
4600
Kovács Tamás (1942-1999): Sétáló pár. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal, üvegezett fa keretben, 20×11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft