András Róbert (?-?): Templom. Olaj, vászon. Jelzett. 60x20cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/409/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Andras-Robert-Templom-Olaj-vaszon-Jelzett-60x20cm~II2532511
2532511
10016
409
Leírás: András Róbert (?-?): Templom. Olaj, vászon. Jelzett. 60x20cm
: pelikán_kristóf