Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2358533
10507
409
32000
Oszter Dezső (1955-): Lovak. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, hátoldalán Budapesti Képzőművészeti Kft. címkéjével, 40×70 cm 2536706
10508
409
Őri Rózsa Gyula ( - ): Szent István bazilika. Ceruza, papír. keret nélkül, erősen sérült. jelzett. 11x18,5cm 2537975
10509
409
Pádua Kálmán (1885-1958): Kastély enteriőr, 1922. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fa keretben. 28×22 cm. 2540126
10510
409
28000
Pallavicini Ilona (1883-1963): Bájos hölgy portréja. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 49x35 cm. 2542076
10511
409
Pál István (1888-1939): Expresszív táj. Akvarell, tus, karton, jelzett. 35,5×47 cm 2536066
10512
409
Pálfalvi János (1934- ): Táj úttal. Rézkarc, papír, jelzett, 14x9,5 cm 2539243
10513
409
30000
Pammer János (1885-?): Art deco akt. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 80x60 cm 2542488
10514
409
36000
Pap Emil (1884-1955): Fejkendős lány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fa keretben, 44×36 cm 2479194
10515
409
70000
Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 89/135. 65x50 cm / Max Papart (1911-1994): Clown Three. Litograph on paper. Signed. Numbered: 89/135. 65x50 cm 2541622
10516
409
14000
Parrag Emil (1925-2019): Szélben szökellő lovak. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 26×37 cm 2541626
10517
409
11000
Parrag Emil (1925-2019): Táj, 1966. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 26×37 cm 2542316
10518
409
Paulovits Pál (1892-1975): Tanulmányfej. Színes rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, fakeretben, 21×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft