Festmények és grafikák Tételek száma: 719
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2360251
10471
409
Moshammer György (1911-1970): Városrészlet, 1962. Olaj, papír, jelzett, 29×37 cm 2542739
10472
409
Muhits Sándor (1882-1956): Alaktanulmányok. Tus, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, hajtásnyomokkal. 23×54 cm 2542690
10473
409
Muhits Sándor (1882-1956): Idill. Ceruza, toll, papír, jelzés nélkül. Feltehetően illusztrációterv. 10×14 cm 2542754
10474
409
Muhits Sándor (1882-1956): Ősember. Pasztell, tus, papír, jelzés nélkül, sérült, 43,5×30 cm 2542744
10475
409
Muhits Sándor (1882-1956): Bölcs. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 24×22,5 cm 2539159
10476
409
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, 20×28 cm 2539267
10477
409
3200
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Mi atyánk, ki vagy a mennyekben", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2539255
10478
409
3200
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Szenteltessék meg a te neved", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2539252
10479
409
3200
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "Miképpen mi is megbocsátunk...", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2539247
10480
409
3200
cca 1933 Dallos Hanna (1907-1944): "És ne vígy minket a kísértésbe...", fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 28,5x20,5 cm 2536226
10481
409
50000
Muzsinszki Nagy Endre (1886-1975): Ezüstpart. Olaj, vászon. Keretben. 60X77cm 2543227
10482
409
11000
Nagy Előd (1942-): Egzotikus szépség. Olaj, vászon. Sérült fakeretben, jelzett, 70x90cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft