Misch Ádám (1935-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1980-as évek eleje. Akril, kréta, farost, jelzett. 70×50 cm. / Ádám Misch: Gestures. Acrylic and chalk on wood fiber, signed (Misch), 70×50 cm.
Lauro Minga (1975-), ecuadori festő: Egy nyertes, egy vesztes, 2006. Olaj, vászon. Jelzett. 70×100 cm / Lauro Minga (1975-), Ecudaorian painter: Winner and loser, 2006. Oil on canvas. Signed. 70×100 cm
Molnár Dénes (1947-2000): Országos Széchenyi Könyvtár, Bp.. Fametszet, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal dr. Soós Imre részére. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 18×26 cm. Soós Imre (1921-2013), műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.
Monostori Moller Pál (1894-1978): G.A. IX, próbapéldány, 1966. Monotípia, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 23,5x20 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából.