Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497356
11243
407
Zsolnay eozin mázas és csontszín porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Minimális mázhibával, jelzés nélkül, eredeti dobozával. 60 mm 2519976
11244
407
Hollóházi porcelán váza. Terv: Bakó-Hetey Rozália. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm d: 15 cm 2492647
11245
407
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, hibátlan. 14x12 cm 2521428
11246
407
Hollóházi fedeles urnaváza. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 33 cm 2521669
11247
407
Zsolnay porcelán étkészlet, hiányos (csak 4 kistányér). Matricás, jelzett, kopásokkal. 2462929
11248
407
Hollóházi "Kormos László Tömegsport Mozgalom - XXI. ker. - Kiemelkedő Sportmunkáért" Hollóháza jelzett porcelán emlékplakett tokban (135mm) hibátlan 2517871
11249
407
Hollóházi bonbonnier és tálka, kopott, jelzett, d: 8,5cm, 14x12cm 2517069
11250
407
Hollóházi Alba Regia mintás teafű tartó fedeles edény, matricás porcelán, kopott, rózsákon és belső szájperemén csorbák, jelzett, m: 11,5cm 2513672
11251
407
Hollóházi matricás porcelán tálka, jelzett, hibátlan, 20x16cm 2498704
11252
407
3 db Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm 2498707
11253
407
2 db Hollóházi porcelán sörös korsó taxi felirattal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2498714
11254
407
Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, Szeged felirattal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft