Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, Szeged felirattal, matricá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Hollohazi-porcelan-soros-korso-fem-tetovel-Szeged-felirattal-matricas-jelzett-kis-kopa~II2498714
2498714
11254
407
Leírás: Hollóházi porcelán sörös korsó fém tetővel, Szeged felirattal, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm
: karap_norbert