Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2520026
11171
407
Herendi Gömbös Gyula büszt, jelzett, kopott fehér mázas porcelán, m: 24cm 2521471
11172
407
Herendi malacokat vivő fiú (Vastaghné), kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m:19 cm 2516780
11173
407
Herendi (1942) porcelán kakas, kézzel festett, jelzett, restaurált, ragasztott, kopott, m: 13,5 cm 2516105
11174
407
Herendi porcelán kék rózsa. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 9x6 cm 2459926
11175
407
Herendi sárgarózsa, kézzel festett, sérült, kopott, jelzett (1940), 14,5x8cm 2462054
11176
407
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2462052
11177
407
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2477365
11178
407
Herendi rózsa, kézzel festett, restaurált, apró csorba, jelzett, 5x5 cm 2420855
11179
407
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 14 cm, h: 18 cm 2502699
11180
407
Herendi libát etető lányka. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal m: 19 cm 2502754
11181
407
Herendi nyúlpár, kézzel festett, jelzett, egyik nyuszi fülénél kis gyári mázrepedés, m: 15 cm 2503436
11182
407
Herendi virágmintás gyufatartó, kézzel festett, jelzett ,kopott, 6x4,5cm, Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft