Herendi Gömbös Gyula büszt, jelzett, kopott fehér mázas porcelán, m: 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Gombos-Gyula-buszt-jelzett-kopott-feher-mazas-porcelan-m-24cm~II2520026
2520026
11171
407
Leírás: Herendi Gömbös Gyula büszt, jelzett, kopott fehér mázas porcelán, m: 24cm
: karap_norbert