Herendi Viktória mintás csengő. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-Viktoria-mintas-csengo-Kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-m-8-cm-eredeti-doboz~II2516794
2516794
11170
407
Leírás: Herendi Viktória mintás csengő. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8 cm, eredeti dobozzal, papírral.
: karap_norbert