Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2461605
11387
407
Meissner Limoges mini porcelán tányér, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 4 cm 2485768
11388
407
Magyaros legényke, Kézzel festett porcelán figura, jelzett, javított 2495320
11389
407
Ens rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 18x11 cm 2495288
11390
407
Antik fajansz zsinórmintás, kötélmintás tányér. Formaszámmal jelzett, egy apró hajszálrepedéssel. d: 22 cm 2453874
11391
407
Vileroy &Boch teás kanna, csorba, m:13 cm 2503461
11392
407
2 db bodrogkeresztúri fonott tálka, jelzett, kopott. d: 13 és 22 cm 2502744
11393
407
Porcelán kutyapár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 30x20 cm 2503343
11394
407
Edelstein porcelán szószos tálka. virágmintás, jelzett, kopásokkal- 23x12 cm 2485618
11395
407
5 db Gránit porcelán kézzel festett tálka. Jelzett, kis kopásokkal d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft