Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2348441
11363
407
6 db kínai virágmintás porcelán csésze aljakkal, matricás, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm, d: 14,5 cm 2498701
11364
407
Fajansz kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopással, h: 35 cm, m: 16cm 2494153
11365
407
Bareuther Bavaria ezüstözött porcelán teás kiöntő, kopott, alján kis lepattanással, m: 12,5 cm 2465522
11366
407
12 db porcelántányér, jelzett, matricás, apró karcokkal. (6 lapos d: 24cm, 6 mély d:21cm) 2438117
11367
407
Rosenthal porcelán bonbonier, matricás, jelzett, sérült, 10×7×3,5 cm 2488063
11368
407
Városlőd népi falitányér, apró lepattanások, jelzett. d: 24 cm 2407502
11369
407
3200
3 db porcelán és kerámia figura, sérüléssel, m: 3-8,5 cm 2493197
11370
407
Vegyes angol tányérkészlet, hiányos, klf. méretű és fajta, jelzett, apró kopásokkal lepattanásokkal. 2493432
11371
407
Cukortartó, matricás porcelán, kopott, sérült, jelzett. m: 11 cm 2489507
11372
407
4 db porcelán tálka, matricás, kopott, részben jelzett. d: 7 és 16,5 cm között (Capodimonte, Delft, Kensington) 2442873
11373
407
Cseh mitológiai jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopott, foltos, máz alatti hajszálrepedésekkel, d: 11 cm 2477615
11374
407
Tejes kancsó, kézzel festett porcelán, kopott, halvány jelzéssel, KPM Berlin. XIX. sz. m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft