Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2517099
11327
407
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm 2517094
11328
407
2 db kínai porcelántányér, kontúr matricás és kézzel festett, jelzett, erősen kopott, d: 26 cm 2517081
11329
407
Mini fehér mázas porcelán medve, jelzés nélkül, hibátlan, m: 2,5cm 2516926
11330
407
Díszes, jelenetes kínai váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2516925
11331
407
2 db kék mintás kínai porcelán tányér, kézzel festettek, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, d: 20 cm 2516909
11332
407
Jelzett kínai Famille rose tányér, kézzel festett, hibátlan, d: 26 cm 2516855
11333
407
Orosz porcelán teatartó, jelzett, kopott, m: 26cm 2516816
11334
407
Német porcelán figura, jelzett, kopott, m: 9cm 2516792
11335
407
Iparművészeti Vállalat, habános porcelán váza, szájperepe lecsiszolt, jelzett etikettel, kopott, m: 18 cm 2516776
11336
407
Keramo jelzett kúrapohár, Karlovy Vary felirattal, porcelán, kopott, repedt m: 14,5 cm 2516770
11337
407
Haas & Czjzek jelzett kúrapohár, porcelán, kopott, m: 14 cm 2516760
11338
407
Alt Wien cseh bonbonnier, matricás echt kobalt porcelán, jelzett, kopott, m: 9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft