Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2516394
11195
407
50000
Herendi zöld virágmintás, kosaras nyomott mintás mokkás készlet, kézzel festett porcelán, 1 db alj hiányzik, 1 db aljon csorba, kopott, rózsán apró lepattanás. 2516311
11196
407
2 db Herendi tálka, ( Fleurs des Indes és Viktória mintás) Kézzel festett porcelán. Kopott, sérült, ragasztott. Jelzett. d: 7,5 és 10 cm 2516248
11197
407
Herendi Apponyi mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, d: 11×7,5 cm 2516097
11198
407
Herendi zöld Apponyi mintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 18x12cm 2516095
11199
407
Herendi zöld Apponyi mintás tálca. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 22x16,5cm 2516089
11200
407
Herendi zöld Apponyi mintás csemegés tányér 4db . Kézzel festett, jelzett, kopott. d: 12cm 2516080
11201
407
30000
Herendi zöld Apponyi mintás mokkás készlet. 6 személyes. Kézzel festett, jelzett, sérült (1 alj csorba, 1 alj ragasztott, 1 csésze törött, 1 csésze repedt, csorba, rózsákon csorba). 2506437
11202
407
Herendi virág mintás lámpatest sérült ernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 30 cm. 2513676
11203
407
Herendi Rotschild mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m:12cm 2460214
11204
407
Herendi Viktória mintás porcelán hamutál. Kézzel festett, jelzett, kopott. 14x11 cm 2495156
11205
407
Herendi virág mintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, régi burával 50 cm 2433206
11206
407
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft