Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2477382
11231
407
Zsolnay tejes kiöntő, jelzett, kopásokkal, mázrepedésekkel. m: 12cm 2477373
11232
407
Zsolnay cukortartó, porcelán, kopott, jelzett, m: 10cm 2433295
11233
407
4800
Zsolnay rózsaszín porcelán tálca. Matricás, jelzett, kopással. 39x16 cm 2433373
11234
407
55000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. 2520896
11235
407
Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), hibátlan, m:15 cm, h:31 cm 2521453
11236
407
Zsolnay porcelán "Labdás Öcsi", kézzel festett, jelzett, hibátlan , m:13 cm (tervező:Sinkó András) 1930 körül 2521441
11237
407
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2519175
11238
407
14000
Zsolnay kavicson ülő nő, színesen festett porcelán, Jelzés nélkül, kopott, több helyen mázhibákkal, kopásokkal, jelzés nem látható, mert az alja filccel van leragasztva. m: 31 cm 2516463
11239
407
Zsolnay Sinkó András terv, korsós lány, labdázó fiú, kopott, m: 7 és 11cm 2516436
11240
407
Zsolnay lány könyvel, kézzel festett porcelán, kopott, vaspöttyökkel, jelzett, m: 17,5 cm 2503295
11241
407
Zsolnay porcelán kislány korsóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7,5 cm (tervező:Sinkó András) 2502691
11242
407
Zsolnay búgócsigás kisfiú, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, 15,5×8,5×12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft