Zsolnay lány könyvel, kézzel festett porcelán, kopott, vaspöttyökkel,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Zsolnay-lany-konyvel-kezzel-festett-porcelan-kopott-vaspottyokkel-jelzett-m-17-5-cm~II2516436
2516436
11240
407
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Zsolnay lány könyvel, kézzel festett porcelán, kopott, vaspöttyökkel, jelzett, m: 17,5 cm
: karap_norbert