Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2519624
11267
407
Hollóházi porcelán vizapár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2519623
11268
407
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30,5 cm 2516588
11269
407
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kopott m: 13 cm 2513590
11270
407
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2503319
11271
407
Hollóházi libás fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2502637
11272
407
Hollóházi nyuszi, porcelán, jelzett, kopott, m: 5cm 2521516
11273
407
Hollóházi porcelán Fábián Rózsa (1929): Tóparti dombok 5. porcelánkép, bőr keretben matricás, jelzett, hibátlan 18x15 cm 2520015
11274
407
Hollóházi porcelán Mélyépterv plakett 1948-1978. Matricás, jelzett, hibátlan. díszdobozban d: 8,5 cm 2521460
11275
407
Aquincum boszorkány. Kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. 16 cm 2515967
11276
407
Drasche jelzés nélkül: baglyos hamutál, festett porcelán, apró mázhibákkal, vaspöttyökkel. m: 8 cm 2515963
11277
407
Drasche jelzés nélkül: elefánt, fehér mázas porcelán, apró mázhibákkal, vaspöttyökkel, alján masszába karcolt betűk. m: 11,5 cm 2495163
11278
407
Drasche porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft