Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2502706
11279
407
Drasche baltás fiú, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 16 cm 2453882
11280
407
Drasche váza. Matricázott porcelán, jelzett, csorba m: 15cm 2422029
11281
407
Drasche bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 10,5 cm 2520848
11282
407
Drasche gyógyszertári mozsár törővel, jelzett, kopott. m: 14cm, d:18cm, h: 20cm 2507924
11283
407
2 db Kispesti porcelángyár váza. Kézzel festett, jelzett, kopott. 18 cm 2446036
11284
407
Viktoria csehszlovák porcelán váza, irizáló réteggel, matrica: Jean-François Millet: Kalászszedők (1857) című festményével díszítve. Jelzett. Kopott. m: 30cm 2505081
11285
407
14000
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2518315
11286
407
Kaiser porcelán pávás váza, részben kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2518873
11287
407
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 2521558
11288
407
Szecessziós körmöcbányai fajansz dísz tányér készlet 6+1 db. Jelzett, kisebb mázsérülésekkel. d: 17 cm, 26 cm 2516924
11289
407
Nagyméretű kínai virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25 cm 2498692
11290
407
Bavaria 6 személyes mokkás, teás készlet, valamint 6 db süteményes tányér, 6 db lapos tányér, 1 db leveses tál, 1 db szószos tál. aranyozott porcelán, jelzett, kopott. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft