Porcelán Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497920
11183
407
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2497919
11184
407
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2441042
11185
407
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2497917
11186
407
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 25,5 cm 2429975
11187
407
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 19 cm 2516100
11188
407
Herendi porcelán Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14,5×8 cm 2517230
11189
407
Herendi Rothschild kínálótál, kézzel festett, áttört, jelzett, kopásnyomokkal, d:18,5 cm 2517229
11190
407
Herendi Viktória mintás mini füles korsó, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett, m: 9 cm 2516751
11191
407
Herendi hecsedli mintás kaspó, m: 11 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott. 2516622
11192
407
Herendi paradicsom madaras mintás süteményes tányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, d: 15 cm 2516618
11193
407
Herendi Viktória mintás tálka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, 13x8,5cm 2516593
11194
407
Herendi petrezselyem mintás körmös kaspó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 7,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft