Herendi rózsa, kézzel festett, restaurált, apró csorba, jelzett, 5x5 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/407/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~6/Herendi-rozsa-kezzel-festett-restauralt-apro-csorba-jelzett-5x5-cm~II2477365
2477365
11178
407
Leírás: Herendi rózsa, kézzel festett, restaurált, apró csorba, jelzett, 5x5 cm
: pelikán_kristóf