Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2512389
11277
406
Hollóházi magyaros mintás hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 18,5cm (Videoton Rt. Budapest) 2495644
11278
406
Hollóházi Sopron látképes kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással. 20 cm 2512556
11280
406
Hollóházi kávés kiöntő. Részben kézzel festett, jelzett, hibátlan 2512557
11281
406
Hollóházi teás kanna, kiöntő. Részben kézzel festett, jelzett, apró lepattanással a rózsán 2512586
11282
406
Hollóházi porcelán áttört váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 22 cm 2510950
11283
406
26000
Josef Strnact porcelán óriás amfora. Kézzel festett, jelzett, a fedő belsején kis sérülésekkel, máshol kopásokkal. 54 cm 2412541
11284
406
24000
A. Weisse Vienna porcelán tál, távol-keleti stílusú virágos díszítéssel, XIX. sz. vége. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, 33x31 cm 2435584
11285
406
cca. 1930 Schlagenwald porcelán 18 darabos étkészlet, 1 db leveses tál fedővel, 1 db szószos tál fedővel és aljával, 1 db fűszertartó, 1 főzelékes tál, 2 db tortatál, 1 db sültes tál, 6 db levesestányér, 5 db lapostányér, szép állapotú, apró kopásokkal és repedésekkel. Jelzett. 2435562
11286
406
6 személyes keleti jellegű vékony porcelán teáskészlet. Jelzett. Hibátlan. Sérült dobozában. doboz mérete: 51,5x37x12 cm 2458233
11287
406
12 darabos feliratos porcelán fűszertartó készlet fedelekkel, kétféle méretű edényekkel: m: 18 cm, m. 11 cm Kopásokkal 2463270
11288
406
Royal Dux puttó kosárral, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2328368
11289
406
Schönwald virágmintás porcelán teás készlet, hiányos: Kanna fedéllel, 8 db csésze, 6 db alj, cukortartó fedéllel, matricás, jelzett, kopásnyomokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft