Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2505165
11205
406
Herendi csipkebogyó / hecsedli mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 15 cm 2505893
11206
406
Herendi 3 db porcelán tálka. Egyedi festés Vegyipari vállalat részére 3 különböző jubileumra. kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 11x8 cm 2511432
11207
406
Herendi rózsával díszített kis leveses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 2512862
11208
406
Herendi Balaton litofán (fény felé tartandó) dísztányér. Fehér és biszkvit mázas, Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2480954
11209
406
Herendi búcsúzkodó juhászok, 1940 körül. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, 22x20,5x9,5 cm 2421095
11210
406
Herendi táncoló matyó legény porcelán figura, népies motívumokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2495242
11211
406
Herendi baltás fiú, kézzel festett, benyomott jelzéssel, kis kopással, sérült, javított, m: 14 cm 2146282
11212
406
Herendi papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 11 cm 2484665
11213
406
30000
Herendi porcelán fehér mázas Pho kutya, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2506393
11214
406
Herendi porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2506196
11215
406
Herendi Matyó-Madonna. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 17,5 cm 2505868
11216
406
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft