Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2505145
11181
406
Herendi Viktória mintás kagyló tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott. 13x12 cm 2505138
11182
406
Herendi Viktória mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, restaurált. 14x10,5 cm 2505136
11183
406
Herendi Viktória mintás tálka, jelzett, kopott, d: 9 cm 2505121
11184
406
Herendi Viktória mintás tálkák (2db), kézzel festett, jelzett, kopott, 14x10,5 cm, d: 11 cm 2337952
11185
406
Herendi Waldstein mintás porcelán falióra. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. d: 28,5 cm. 2440632
11186
406
14000
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 18 cm 2440634
11187
406
22000
Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, ragasztásnyomokkal, m: 31 cm 2421102
11188
406
Herendi dombornyomott virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal. 15 cm 2480913
11189
406
Herendi indiai kosár mintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 11 cm 2506388
11190
406
Herendi virág mintás lámpatest ernyővel, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, nem kipróbált, m: 30 cm 2506391
11191
406
Herendi virágmintás fonott kosaras tálka, hibátlan, jelzett, d: 9,5 cm 2506409
11192
406
Herendi purpur virágmintás porcelán teás csésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal. d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft