Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2393312
11253
406
Zsolnay porcelán rőzserakó kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:15 cm (tervező:Sinkó András) 2505789
11254
406
Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással m: 12 cm (Terv: Őry Ferenc) 2512430
11255
406
Zsolnay Sinkó András: Páros galamb, kézzel festett porcelán, kopott, jelzett. m: 11 cm 2505880
11256
406
26000
Hollóházi porcelán plakett, Szász Endre (1926-2003) által tervezett dekorral, számozott: 7/500. Sérült fa keretben, de a porcelán jó állapotban, 17x11 cm 2509660
11257
406
Hollóházi Szász Endre által tervezett fali dísz. Sorszámozott 88/500, jelzett, hibátlan. d: 15 cm 2440687
11258
406
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, minimális kopással, d: 17 cm 2507632
11259
406
Jurcsák László által tervezett Hollóházi porcelán hamutál és bonbonier, kopott, jelzett, 15x9cm 2495262
11260
406
Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2506463
11261
406
Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), fehér mázas porcelán, jelzett, hibátlan. h: 20,5 cm 2505471
11262
406
Hollóházi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 13,5 cm 2505465
11263
406
Hollóházi madár pár. Kézzel festett, jelzett, restaurált. 17 cm 2512438
11264
406
Hollóházi matyó népviseletes fiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft