Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2511158
11326
406
3800
Kínai porcelán bölcs, kézzel festett, jelzés nélkül, sérült, m: 15 cm 2511152
11327
406
3400
2 db porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 és 11,5 cm 2511134
11328
406
Art deco porcelán macska, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2512567
11329
406
Wallendorf kobalt porcelán gyertyatartó pár és váza szett. Kék festéssel, hibátlan. 22, 18 cm 2512594
11330
406
2 x 12 db jelzett alpakka süteményes villa és kanál készlet dobozzal 2512080
11331
406
1896 Kiállítási emlék Fajansz mini locsolókanna. Jelzés nélkül, kopásokkal. 11 cm 2492523
11332
406
Dísztányér, matricás porcelán. Jelzett. hibátlan d: 25 cm 2459255
11333
406
3200
Cseh altwien díszváza, matricás fajansz, mázrepedésekkel, kopott, jelzett, m: 11 cm 2507927
11334
406
Gerbing and Stephon majolika váza. Kézzel festett, jlezett, restaurált. 17 cm 2470382
11335
406
Royal Doulton fehér mázas váza. Jelzett, hibátlan. 16 cm 2340313
11336
406
Süteményes porcelán tál virág dekorral, matricás, jelzett, mázhibákkal, 26,5x21,5 cm 2475987
11337
406
Faberge jellegű porcelán tojás, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft