Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2506153
11314
406
Figurális dísz teás kanna. Mázas porcelán. Jelzés nélkül, hibátlan. sz: 21, m : 10 cm 2505231
11315
406
Meissen dísztál, Pinocchio, mázalatti kobatkékkel festett porcelán, aranyozott, hibátlan d: 26 cm 2505178
11316
406
Szecessziós vázapár, színes mázakkal festett fajansz, jelzés nélkül, restaurált, kopott m: 27 cm 2505117
11317
406
Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 21 cm 2512899
11318
406
Kronester kávés készlet, kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbák, 2db csésze, 1 db cukortartó, 1 db tálca 2428717
11319
406
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2474326
11320
406
Altenkunstadt porcelán tányér Austriateller. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 26 cm 2512009
11321
406
Mitológiai jelenetes porcelán csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 14 cm, m: 8,5 cm 2511070
11322
406
5500
Román porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2511055
11323
406
Román porcelán virágos díszkosár, kézzel festett, jelzett, virágokon kis lepattanásokkal, 32×19 cm 2511180
11324
406
2200
Virágmintása porcelán váza, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, m: 24 cm 2511178
11325
406
Kínai porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft