Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2486630
11350
406
Minszki porcelán teáscsésze alj 2 db. Kopott. Jelzett. d: 14 cm 2486591
11351
406
Bodrogkeresztúri macik, kézzel festett porcelán, kopott. Jelzett. 13x7, m: 9,5 cm 2433088
11352
406
6 db porcelán likőrös füles pohár, német, matrica, kopott, jelzés nélkül m: 5,5 cm 2485022
11353
406
2200
Henneberg porcelán mokkás készlet, 5 személyes, matricás, jelzett, minimális kopással 2486787
11354
406
2200
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm 2473609
11355
406
2200
4 személyes reggelizőkészlet cukortartóval, aranyozott, kopott. Jelzett. 2318716
11356
406
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2506458
11357
406
6 személyes teáskészlet kiöntővel, festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, csorba. 2506146
11358
406
Porcelán Royal Dux tigris, kézzel festett, halvány, kopott jelzéssel, kopással, 8,5x20 cm 2506197
11359
406
Royal Dux porcelán ló, kézzel festett, jelzetlen, apró kopásokkal, m: 20 cm 2506149
11360
406
Svéd virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 12 cm 2506143
11361
406
Pirkenhammer Láng M Budapest hiányos porcelán készlet, 10 db süteményes tányér d: 16,5 cm, kopásnyomokkal; 10 db kis méretű lapostányér d: 20,5 cm, egyik sérült; 14 db nagy méretű lapostányér, d: 25 cm, kopásnyomokkal, jelzett (Pirkenhammer Láng M Budapest vagy Epiag Pirkenhammer Láng M Budapest) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft