Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2506144
11362
406
Limoges Jean Pouyat virág mintás porcelán ékszertartó fedéllel, kézzel festett, jelzett, apró csorbával, 4,5x7x9,5 cm 2506087
11363
406
Virág formájú porcelán tányér. Jelzés nélkül, hibátlan. d: 22 cm 2505894
11364
406
Meisseni virág mintás, matricás porcelán tálka, jelzett, hibátlan, d: 18 cm 2505785
11365
406
Cseh Altwien tálka, matricás porcelán, jelzett, kopott, d: 12cm 2505777
11366
406
Francia Sarreguemines fajansz tányér, matricás, jelzett, kis kopásokkal. d: 19 cm 2505774
11367
406
"Párizsi Nagy Áruház" jelzésű porcelán tányér, kopott, apró csorbákkal. d: 16 cm 2505769
11368
406
Wedgewood tálka. Biszkvit porcelán, festett, jelzett, hibátlan, d: 11 cm 2505805
11369
406
Velencei dísztányér, matricás porcelán, kopott, d: 26 cm 2505720
11370
406
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2505721
11371
406
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2507517
11372
406
Vegyes porcelán tétel, hollóházi, kínai stb. 2507549
11373
406
Dicken characters antiszemita zsidó ábrázolás. Porcleán tálka. 13x13 cm Matricás, jelzett, hibátlan Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft