Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2475984
11338
406
Angyalka, csengó, porcelán, kopott, m: 9cm 2431200
11339
406
Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágmintás porcelán tányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm 2435627
11340
406
Madárka, porcelán, jelzés nélkül, apró csorbával m: 9,5 cm 2470413
11341
406
2 db porcelán figura, jelzett: Romania, poceram, Alba - Julia. Kopott, sérült. m: 15,5cm 2492963
11342
406
3200
3 db Wedgwood díszmű, jelzett, a bonbonier restaurált. d: 7 és 11 cm között. 2492971
11343
406
Wedgwood vázácska, matricás porcelán, jelzett, kopott, m: 9 cm 2494905
11344
406
Wedgewood hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 11 cm 2449982
11345
406
6 db modern porcelán kávés csésze aljjal, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, m: 5,5 cm és d: 11 cm 2405178
11346
406
Rosenthal virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 17 cm 2425018
11347
406
Rózsás porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2486638
11348
406
Kahla (GDR) retró csésze 2 db kopott, jelzett, d: 14,5cm, m: 7 cm 2432877
11349
406
Tátott szájú halacska pár, lüszteres fényű narancs színben, aranyozással, kerámia, kopott. Egyik jelzett: Kerámia Iparművész K.Sz.
m: 7,5 és 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft