Porcelán Tételek száma: 243
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2494898
11241
406
2 db Zsolnay tálka. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 13x8 cm, 11x9 cm 2509353
11242
406
Zsolnay porcelán kulacs, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással 10 cm 2513215
11243
406
Zsolnay porcelán kistányér dobozban, jelzett. kopott, Pécs Megyei Jogú város 1989-ig használt címerével. d: 8 cm 2505900
11244
406
Zsolnay virág mintás kis tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal. 11x7 cm 2505463
11245
406
Zsolnay virágmintás vázácska, matricás, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2505461
11246
406
Zsolnay Sissy mintás bonbonbier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10x6 cm 2505458
11247
406
8 db Zsolnay bögre, matricás porcelán, retrós díszítménnyel, hibátlan. m: 8 cm 2505069
11248
406
Zsolnay kínálótál, matricás porcelán, jelzett, kopott 31x18cm 2513071
11249
406
Zsolnay porcelán tálka, Egyesült Magyar Szénbányák felirattal. Jelzett, kopott, d: 12cm 2512602
11250
406
Zsolnay váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2511821
11251
406
Zsolnay virág mintás porcelán gyertyatartó, jelzett, kopásokkal, m: 14,5 cm 2505768
11252
406
Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm, (tervezte: Sinkó András) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft