Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással m: 12... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-porcelan-kutyafigura-kezzel-festett-jelzett-kopassal-m-12-cm-Terv-Ory-Ferenc~II2505789
2505789
11254
406
Leírás: Zsolnay porcelán kutyafigura, kézzel festett, jelzett, kopással m: 12 cm (Terv: Őry Ferenc)
: karap_norbert