Josef Strnact porcelán óriás amfora. Kézzel festett, jelzett, a fedő b... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/406/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Josef-Strnact-porcelan-orias-amfora-Kezzel-festett-jelzett-a-fedo-belsejen-kis-serulesek~II2510950
2510950
11283
406
26000
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,27 EUR , 76,47 USD
Leírás: Josef Strnact porcelán óriás amfora. Kézzel festett, jelzett, a fedő belsején kis sérülésekkel, máshol kopásokkal. 54 cm