Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2450354
11356
400
Vegyes porcelán tétel. Zsolnay tálka, csésze, 2 db gránit tálka, 19. századi kézzel festett kis porcelán kanál. Kopott, apró csorbák. Részben jelzett. 2450359
11357
400
Koppenhágai süteményes tányér 6db. Aranyozozz, máz alatti matricás porcelán. Jelzett. Kopott. d: 17cm 2451356
11358
400
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hajszálrepedt, m:19 cm 2451370
11359
400
Tubákos szelence, matricás porcelán, réz zsanérral. Kopott. d:7cm 2451464
11360
400
Lippelsdorf Német porcelán GDR 1877, neorokokó figura, jelzett, hibátlan. m:14,5cm 2451469
11361
400
Unterweissbach porcelán táncosnő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:13 cm 2449646
11362
400
Porcelán babakészlet, aranyszínű festéssel, jelzés nélkül, kopásnyomokkal 2448956
11363
400
Cseh porcelán csésze aljával, kopott, jelzett, d: 11cm 2448963
11364
400
Rokokó hölgy figura, porcelán, jelzés nélkül, kopott, m:6cm 2449764
11365
400
Keleti jellegű porcelán bonbonierre, matricás, kopott. d: 11cm 2447053
11366
400
Vegyes porcelán tétel. 3 db hollóházi jelzett bonbonierre (kopott), 1 db fonott kosárka jelzés nélkül (sérült). 2447074
11367
400
6db mokkás csésze, aljjal, jelzett, kopott, sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft