Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2458157
11332
400
Limoges porcelán mokkás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2457523
11333
400
Cauldon porcelán tálka máz alatti kék hagyma mintás. Jelzett, alján lepattanás 18x18 cm 2457509
11334
400
Cseh Alt Wien aranyozott porcelán ibolya váza. Jelzett, kopott 7,5 cm 2457514
11335
400
Csontos tányér Kérem a csontokat felirattal. Jelzés nélkül, kopásokkal 17 cm 2451495
11336
400
Bavaria áttört porcelán tál. Matricás, jelzett, kopásokkal. 24x15 cm 2234697
11337
400
100
Szerelmes pár, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, sérült, h: 27 cm 2451349
11338
400
Rosenthal virágos mokkás csésze aljjal, Matricás, jelzett, hibátlan 2451340
11339
400
Jelzés nélkül: Balerina. Festett, áttört, sérült, hiányos ruhával, ujjal. 18 cm 2451909
11340
400
Szlovák Topocany porcelán kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 12 cm, m 8 cm 2451337
11341
400
3 db jelzés nélküli angyalka figura, 13 cm, 5,5 cm 2454107
11342
400
Bavaria art deco porcelán figura. Fehér mázas, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2451596
11343
400
Rosenthal kis egér, jelzett, hibátlan. m:3,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft