Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2365175
11428
400
28000
XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm 2418325
11429
400
Szószos porcelán kínáló, kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 8 cm, h: 14,5 cm 2431810
11430
400
A rovargyűjtő. HS jelzésű német porcelán XX. sz. eleje. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 19,5 cm 2458451
11431
400
Biszkvit porcelán fali kép, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 21×17 cm 2424077
11432
400
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2346316
11433
400
Victoria csehszlovák lapos porcelán tál, jelzett, apró kopásnyomokkal, 16x12 cm 2428717
11434
400
Azonosítatlan jelzéssel: Virágos lányka. biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, lepattanással a virágon 21 cm 2428712
11435
400
Poema Artistic porcelain Emil Cretu: Kovács, biszkvit porcelán, kézzel fetsett jelzett, sérült, nyak ragasztott m: 30 cm 2393761
11436
400
Ezüst mázas porcelán mokkás és teáskészlet hiányosan. Kopással, egy fedő sérült, hiányos, jelzés nélkül 2458222
11437
400
2 db Nespresso porcelán alátét eredeti csomagolásban, matricás, jelzett, hibátlan 10x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft