Porcelán Tételek száma: 298
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2456478
11380
400
BRG Budapesti Rádiótechnikai Gyár retro kínáló 20x11 cm Matricás, jelzett, kopásokkal 2456416
11381
400
Simplon mozi tejkiöntő Hüttl Tivadar. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2446786
11382
400
1915 Ferenc József és Vilmos császár arcképével díszített áttört porcelán tálka + csésze. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal. d:12,5 cm 2446737
11383
400
Rosenthal porcelán mokkás csésze és alj készlet. 5 csésze + 6 alj. Fehér mázas, jelzett, hibátlan 2444890
11384
400
Schlagenwaldi porcelán levesestál aljával, fedő nélkül. Jelzett, kopott. m: 18 cm 2444883
11385
400
Spanyol porcelán figura, kutyapár, jelzett, kopott. m: 13 cm 2457135
11386
400
3 db teás csésze 4 db aljjal a 4. csésze törött, jelzett, cseh porcelán. Kopott. Alj d: 15 cm csésze d: 9,5 cm 2457199
11387
400
Epiag Hüttl Tivadar porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 23×23×5 cm 2453853
11388
400
Hutschenreuther porcelán süteményes tálca. Részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 32x28,5 cm 2456156
11389
400
Kínai porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm 2456147
11390
400
Porcelán őzike figura, kézzel festett, jelzés nélkül, apró lepattanásokkal, kopásnyomokkal, 20x9x13 cm 2452946
11391
400
Reichenbach virágmintás, lábas porcelán kínáló tál. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopással, d: 28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft